HerGünBirFilm

iPhone ve iPad için Film Önerisi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.9 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nord Interaktif

HerGünBirFilm indir. Filmler ve Müzik kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri HerGünBirFilm uygulaması sayesinde kıyıda köşede kalmış ya da az bilinen tüm filmlerden oluşan bir öneri listesine ulaşabilirsiniz.

Yerli ve yabancı sinema dünyasından pek çok filmin listesini bulabilmenize yardımcı olan uygulama sayesinde hergün yeni bir film önerisi alabilir, öneri sayfaları üzerinden filmlerin en can alıcı sahnelerine ait görsellere, künye bilgilerine ve bu filmleri neden izlemeniz gerektiğine dair kısa metinlere ulaşabilir, filmleri karşılaştırabilir, beğendiğiniz film önerilerini arkadaşlarınız ile sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm önerileri kategorilerine göre ya da dönemlerine göre filtrelemenizi de sağlayan HerGünBirFilm uygulamasının önerileri doğrultusunda izlediğiniz filmleri izlediklerim sayfasına ekleyebileceğiniz gibi arama özelliğini kullanarak uygulama içerisinde film, yönetmen ve oyuncu isimlerini bulabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak uygulama üzerinden her gün film önerileri yapan sinema yazarı Cem Altınsaray'ın kişisel sinema blogunu da görüntüleyebilirsiniz.

HerGünBirFilm indir